Co je Polyvore?

24. července 2017 v 13:11 | Teri Mai |  Hrajeme si s Polyvorem
Zdravím všechny!

Polyvore patří k jednomu z mých nejoblíbenějších míst v širých vodách internetu :). Je to strašně super aplikace, která je v zahraničí dobře známá, ale tady v Česku o ní bohužel zas tolik lidí neví.

O co tedy jde?Taky jste jako malé zbožňovaly oblékání panenek, případně takové ty internetové "oblíkačky", kde si můžete vyzdobit modelku podle vlastní fantazie?

Polyvore je přesně tohle, jenom s mnohem více možnostmi!

Stačí se zaregistrovat a můžete vytvářet takzvané sety - to jsou v podstatě outfity jako v těch oblíkačkách. Až na to, že v databázi Polyvore jsou stovky až tisíce kousků, které můžete do setu zařadit. Od výtvorů známých návrhářů až po random obrázky, které do Polyvore nahrál jiný uživatel.

Stejně tak můžete obrázky (říká se jim "items") nahrávat i vy a vytvářet si tak sety přesně sobě na míru :).

Pro mou maličkost je Polyvore tak trochu posedlost a jsem schopná strávit na něm hodiny a hodiny. Velké nebezpečí se skrývá v tom, že kromě vytváření outfitů si můžete jednotlivé kousky i kupovat, což zrovna neprospívá mé peněžence ;). I tak ale na Polyvore nedám dopustit a v budoucnu bych se s vámi ráda dělila o ty nejlepší outfity, které se mi podaří vymyslet.

A nakonec pár otázeček pro vás - znáte Polyvore? Hrajete si v něm často? Uveřejňujete své outfity i na blogu, sociálních sítích, apod.? Podělte se :).


Vaše Teri Mai
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama