Červenec 2017

Ferda Mravenec

24. července 2017 v 13:36 | Teri Mai |  Hrajeme si s Polyvorem
Zdravím všechny :)!

Dnešní outfit je laděný hodně do černé, což je jedna z mých nejoblíbenějších barev. Střídmá, elegantní... Už i Coco Chanel říkala, že uznává barvy, jenom pokud je to černá a bílá ;).

Co je Polyvore?

24. července 2017 v 13:11 | Teri Mai |  Hrajeme si s Polyvorem
Zdravím všechny!

Polyvore patří k jednomu z mých nejoblíbenějších míst v širých vodách internetu :). Je to strašně super aplikace, která je v zahraničí dobře známá, ale tady v Česku o ní bohužel zas tolik lidí neví.

O co tedy jde?


Speciální slevový kód!

24. července 2017 v 12:28 | Teri Mai
Speciální nabídka :)!

Svítící boty, čepice nebo třeba hodinky jsou dle mého strašně super. Sama doma mám pár takových kousků a nevyměnila bych je vůbec za nic. Poslední dvoje tenisky jsem koupila přes internetových obchod LED Fashion (klikni níže ;) a můžu ho jedině doporučit - je pěkně přehledný, zboží přišlo rychle, v pořádku a majitelé byli moc ochotní.
Na druhou stranu asi všichni víme, že tyhle vychytávky se nedají pořídit u Vietnamců za pár korun. Jak to udělat, abychom se mohli strojit jako ze žurnálu, ale přitom si neudělali příliš velkou díru do peněženky?

Pro ty z vás, kteří zatoužili po vlastních LED botkách, mám speciální nabídku :D.

Při zadání zvláštního slevového kódu dostanete z každého nákupu slevu 50 Kč. Za to se dá pořídit nějaký pěkný kousek v second-hand hrabárně. nebo třeba drobnější kosmetika. A to už se hodí, ne :)?


Takže jak na to?

1. Kliknete na www.ledfashion.cz

2. Vyberete si, co je vašemu srdci zrovna blízké :D. Třeba mě v poslední době hrozně uchvátily tyhle červené tenisky, které jsou ale bohužel momentálně vyprodané :(...

3. Přejdete na "koupit" (případně si ještě předtím vyberete velikost) a "objednat".

4. Vyplníte potřebné infomace a do pole DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT zadáte slevový kód "helena".

5. Pak už jenom čekáte, až vám váš vytoužený kousek přistane v poště ;).


Je to úplná brnkačka. Tak nezapomeňte - slevový kód "helena" (samozřejmě bez těch uvozovek :D) a máte na celý nákup slevu 50 Kč.


Tak buďte jako ze žurnálu... :D


Teri Mai


Kdo jsem :)?

24. července 2017 v 12:03 | Teri Mai
Ahoj všichni :).

Jsem úplně obyčejná středoškolačka, která má ráda oblékání a módu obecně. Miluju experimentování s Polyvore, což je taky důvod, proč jsem si založila tenhle blog. Najdete tu moje návrhy outfitů, wish-listy i nejrůznější tipy a triky, jak se trochu zkrášlit ;).

A proč "Jako ze žurnálu"? Protože věřím, že všichni můžeme být krásní a měli bychom o svůj vzhled dbát. Právě tomu bych chtěla tímhle blogem pomoct - zkrátka abychom všichni byli jako ze žurnálu :).

Tak zatím a doufám, že se budeme potkávat v komentářích u vášnivých módních diskuzí :D.


Teri Mai